4 Lifts - wynajem i sprzedaż podnośników renomowanych firm, szkolenia
Skontaktuj się z nami +48 604 44 48 49, biuro@4lifts.pl

O nas

Wynajem podnośników elektrycznych i koszowych – O nas

Firma 4 Lifts w Zielonej Górze specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży samojezdnych podnośników przeznaczonych do prac wysokościowych. W swojej ofercie posiadamy podnośniki elektryczne i koszowe znanych światowych marek (Genie, JLG, Haulotte). Nasze produkty wykorzystywane są w wielu miejscach, głównie w branży budowlanej, energetycznej oraz logistycznej.

Oferujemy także podnośniki do wynajęcia na okres krótko- i długoterminowy. W naszej ofercie znajdują się podnośniki elektryczne i spalinowe, koszowe teleskopowe, nożycowe i przegubowe. Prowadzimy również szkolenia w zakresie obsługi podnośników do prac na wysokościach.

Profesjonalna obsługa

Firma 4 Lifts szanuje swoich Klientów i stara się sprostać wszelkim wymogom kupujących. Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne zarówno w zakresie specyfikacji produktów, jak i pomoc w ich odpowiednim doborze.

Fachowe doradztwo

Koncentrujemy się na nawiązywaniu długotrwałych relacji z naszymi Klientami, ponieważ jesteśmy rzetelni, wiarygodni i godni zaufania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Gwarantujemy Państwu:

1

Profesjonalną i miła obsługę

2

Szybką dostawę urządzeń

3

Doradztwo w doborze
urządzeń

4

Przystępne warunki
wynajmu

foto

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezbędnych informacji.

OFERTA