4 Lifts - wynajem i sprzedaż podnośników renomowanych firm, szkolenia
Skontaktuj się z nami +48 604 44 48 49, biuro@4lifts.pl

Sprzedaż

Sprzedaż podnośników nożycowych i przegubowych – 4Lifts

Firma 4 Lifts, z uwagi na dobro i potrzeby swoich Klientów, oferuje sprzedaż podnośników koszowych nożycowych i przegubowych renomowanych marek. Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy starannie wyselekcjonowaną ofertę urządzeń elektrycznych i spalinowych. Obejmuje ona szeroki wybór podnośników nożycowych, przegubowych oraz teleskopowych znajdujących zastosowanie w wielu branżach, w których jest potrzebna maszyna do prac wysokościowych.

Nasi specjaliści zapewniają kompleksowe doradztwo techniczne i pomoc w doborze podnośników dostosowanych do Państwa potrzeb. Jeśli interesuje Was krótkoterminowy wynajem podnośnika, zapraszamy do skorzystania z naszych urządzeń – regularnie kontrolujemy ich stan techniczny, aby zapewnić wysoką sprawność maszyn i bezpieczeństwo ich operatorów.

Przeprowadzamy również szkolenia z zakresu obsługi podnośników koszowych elektrycznych oraz spalinowych o zróżnicowanej specyfikacji. Kursy odbywają się zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym według wyznaczników UDT.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży podnośników. Dostarczymy je w wybrane miejsce na terenie całego kraju. W przypadku zapytań ofertowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z firmą 4 Lifts z Zielonej Góry.

Podnośniki na sprzedaż

Już niebawem wprowadzimy ofertę sprzedaży podnośników.